Székely Csaba drámáját ősbemutatóként vitte színre a társulat, az előadás pedig azóta számos helyszínen és számos rendezvény programjában volt látható. Ezzel az előadással kapott meghívást a Harag György Társulat a Gyergyószentmiklóson rendezett Nemzetiségi Színházi Kollokviumra, amely az év legfontosabb kisebbségi színházi fesztiválja, majd Bukarestben is látható volt az előadás a legrangosabb romániai színházi seregszemléje, az Országos Színházi Fesztivál (FNT) programjában. Láthatta a váci VéNÉgy Fesztivál közönsége, bérletben játszotta a társulat Nagykárolyban, Nagybányán, de vendégszerepelt mások mellett Csíkszeredában, Kézdivásárhelyen, Nagyváradon és Margittán is.
Azok a férfiak, akik a ’89 előtti román titkosrendőrségnek, a Securitaténak dolgoztak, és embereket kínoztak, családokat tettek tönkre, ártatlanokat börtönöztek be, igen ritkán tanúsítanak megbánást tetteikkel kapcsolatban. Általában olyan hazafiakként tekintenek magukra, akik az ország érdekében cselekedtek. Sokan közülük a mai román hírszerző szerv, a SRI kötelékében dolgoznak tovább, mások nyugdíjas éveiket élik valahol félrevonultan. A Semmit se bánok főszereplője, Dominik, az utóbbiak közé tartozik. Nyugdíjasként él, és ő sem tartja magát felelősének azért, amit a múltban elkövetett. A mű azonban felveti a kérdést: mi történik, ha egy ilyen ember, egy egykori securitatés tiszt, rájön, hogy tönkretette az egyetlen olyan ember életét, akit szeret?
Szereplők: Rappert-Vencz Gábor, Nagy Csongor Zsolt és Keresztes Ágnes. A díszletet Bátonyi György m.v. tervezte, asszisztense Cristian Gătina volt. A jelmezek Szabó Anna munkáját dicsérik. Az előadás ügyelője és súgója Fábry Zoltán.
Az előadásra a Harag György Társulat bérletesei a színházbérletük felmutatásával léphetnek be – a bérletben szereplő, eddig nem látott előadások sorából a színház munkatársai majd kihúznak egyet. A színházlátogatás ez alkalommal is előregisztrációhoz kötött. Regisztrálni a szervezes.harag@gmail.com-os emailcímen, a 0261-712-106 telefonszámon, vagy személyesen az Északi Színház Horea utcai jegyirodájában lehet.
Az előadásra jegyet is lehet váltani az Északi Színház Horea utcai jegyirodájában, hétköznaponként 10 és 17 óra között, szombaton 10 és 13 óra között, illetve az előadás előtt egy órával. Online jegyvásárlás: biletmaster.ro.